אלפים חגגו בלילה לבן של הופעות בחוף אכזיב

אירוע המוסיקה הגדול של השנה בגליל המערבי שוב לא אכזב וסיפק שעות רבות של הנאה לאלפי הצופים עם מופע פתיחה של שרית חדד ואחריה אתניקס, חנן בן ארי ואברהם טל, שסגר את הלילה במופעה זריחה (צילומים: ריטבו צילום)


לאחר שנתיים מוצלחות מאוד פסטיבל לילה לבן - גם הסיבוב השלילי של "לילה לבן באכזיב" בסוף השבוע האחרון (חמישי 9 באוגוסט) לא אכזב. אלפי חובבי מוסיקה מהגליל המוערבי ומכל הארץ נהנו משפע של הרכבים וזמרים החל מרדת השקיעה ועד מופע זריחה מרהיב של אברהם טל.

הלילה הלבן נפתח בשעה 20:00 עם הופעות של הרכבי מקומיים. בשעה 22:00 עלתה לבמה אחת הכוכבות הגדולות של המוסיקה הישראלית - שרית חדד, שכהרגלה שרפה את הבמה. בהמשך עלו להופיע חברי להקת אתניקס, שהוכיחו שכוחם עדיין במותניהם.  אחריהם הופיעו נצ'י נ'ץ, חנן בן ארי (שכרגיל נתן מופע אנושי ומרגש והרבה ךלשתף את הקהל בשיריו, והצמד איב & ליר. לאחר הפוגה לריקודים בניצוחה של די. ג'יי עפרה ברעם נעל את הלילה מופע זריחה של אברהם טל. 

חנן בן ארי כובש את הבמה

פסטיבל לילה לבן הוא הפקה משותפת של הרשויות החברות באשכול גליל מערבי ובהן מטה אשר כמובן, לצדן של מעלות-תרשיחא, עכו, שלומי, כפר ורדים, חורפיש ועוד. בשנה שעברה הגיעו לפסטיבל לא פחות מ-8,000 חובבי מוסיקה מכל הארץ, והפכו את הערב לאירוע המוסיקלי הגדול ביותר של השנה באזור. תושבי רשויות האשכול נהנו מכרטיסים במחיר מסובסד של 40 שקל. האירוע התקיים בשיתוף מיזם התיירות אוצרות הגליל והמשרד לפיתוח הגליל. הניצוח על הלהקות המקומיות של היה של מנהלת תרבות מטה אשר עדנה טף . מנהל החופים במועצה גלי רז ניצח כהרגלו ביד רמה על החיבור הנהדר בין כל הגורמים. הפקה: תכנים בע"מ.

יש ערמה של חבר'ה על הדשא באכזיב

מתחם הלילה הלבן