דאבל דאבל: מעופפי אופק זכו באליפות התיכונים בפעם השנייה ברציפות

יומיים לאחר שקבוצת הבוגרים זכתה בגביע המדינה, השלימו שחקני קבוצת הבנים של בית חינוך אופק שבוע חלומי למועדון הכדורעף של מטה אשר עם ניצחון מוחץ 0:3 על תיכון מבואות עירון עין שמר


קבוצת הכדורעף של בית חינוך אופק מטה אשר זכתה אתמול (חמישי 8 במרץ) בפעם השנייה ברציפות באליפות ליגת-על לתיכונים לאחר ניצחון מוחץ 0:3 על שחקני תיכון מבואות עירון עין שמר. שחקני בית הספר מעברון השלימו שבוע חלומי עבור מועדון הכדורעף של מטה אשר, לאחר שקבוצת הבוגרים זכתה יומיים לפני כן בגביע המדינה בפעם השישית ברציפות.

שחקני אופק מניפים את הגביע

 שחקני אופק הגיעו למשחק הגמר בכפר סבא דרוכים מול הקבוצה שעמה נפגשו פעמיים במסגרת ליגת-העל. במהלך העונה הסדירה כל קבוצה ניצחה בביתה והציפייה הייתה לגמר שקול. אלא שחניכיו של המאמן עידו כהן השתחררו ראשונים מהלחץ ועלו ליתרון כבר מהפתיחה בדרך לניצחון 16-25 במערכה הראשונה. במערכה השנייה המשיכה הקבוצה ליהנות מיכולת מעולה של שלושת שחקני הסגל הרחב של הקבוצה הבוגרת של הפועל מטה אשר/עכו - הקפטן דניאל גלילי, נעם אריאל וגיא משעלי. לשחקני עירון עין שמר לא הייתה תשובה - ושחקני אופק השלימו ניצחון בתוצאה זהה גם במערכה השנייה. 

במערכה השלישית המשיכה השליטה של אופק, והיא השלימה ניצחון חלק ומשכנע במשחק שהיה הרבה יותר חד-צדדי מהצפוי. שחקני אופק נהנו מתמיכת הקהל מעברון, שכרגיל הוסיף הרבה צבע אדום לאולם.  אחרי שבשנה שעברה זכו בתואר ראשון בתולדות בית הספר, לאחר ניצחון בגמר על תיכון גלילי כפר סבא, השלימה הקבוצה דאבל היסטורי והוסיפה עוד קצת חיוך לפניהם של חובבי הכדורעף בגליל המערבי - שמציינים השנה 80 שנה לפעילות הענף באזור. 

השחקנים והמאמן עידו כהן זכו לברכת ראש המועצה יורם ישראלי וסגניו, משה דוידוביץ' ואיל רייז, שהגיעו לתמוך בקוצה וחגיגו עמה את הזכייה. פרט לגלילי, אריאל ומשעלי (שלושתם תלמידי י"ב) משחקים בקבוצה גם עידו אהרוני, מעין דיקר וסקאיי גרינברג משכבה י"א, ועמית גמרו ומלאכי מיכלין, תלמידי כיתה י'.

אוהדות הקבוצה מעברון חוגגות ביציע