יום האישה הבינלאומי צוין במופע מיוחד באולם התרבות האזורי בכברי

מאות מתושבות המועצה והאזור צפו במופע ההעצמה הנשי "קומי תהיי". באירוע נשאו דברים ראש המועצה והיועצת לקידום מעמד האישה, שאמרה כי הדרך להשגת שוויון מגדרי בישראל עדיין ארוכה. וגם: גלי סלמה מלימן התארחה בבית הנשיא עם עוד כ-20 נערות מעוררות השראה


מאות מתושבות המועצה (וגם כמה תושבים) השתתפו אתמול (רביעי, 7 במרץ) באירוע מיוחד לכבוד יום האישה הבינלאומי: המופע "בואי תהיי" באולם המופעים מטה אשר כברי. המופע הקדים ביום את אירועי יום האישה הבינלאומי שיצוינו היום בכל הארץ וגם ביישובי מטה אשר.

במופע שנושא את כותרת המשנה "סיפורן של נשים רגילות לגמרי במופע העצמה בלתי רגיל" מככבות ארבע נשים חן אטלס, רחלה וייס, יפעת רביד,  עירית שובל ורדי, והוא כבר צבר לעצמו לא מעט אוהדות ברחבי הארץ. הפעם אירחו הארבע אישיות מוכרת למדי: בטי רוקאווי, וביחד הן הלהיבו את האולם המלא במופע מיוחד, שכלל גם הפעלה של הקהל.

 באירוע נשאו דברים ראש המועצה, שבירך את האורחים וקרא להמשיך לקדם את השוויון המגדרי במועצה, והיועצת לקידום מעמד האישה במטה אשר, נילי אלון. האירוע התקיים בשיתוף הוועדה למעמד האישה במועצה האזורית השכנה מעלה יוסף. אלון בירכה בדבריה את ליאם יחיא, היועצת למעמד האישה במעלה יוסף, שמונתה השנה לתפקיד, והודתה לראש המועצה ולסגניו על התמיכה בעשייה היומיומית לקידום נשות מטה אשר והאזור. אלון הוסיפה כי ברמה הארצית יש עדיין צורך בעשייה רבה כדי לקדם שוויון בין המינים והביאה דוגמה אקטואלית מהשבוע – חלוקת פרס ישראל, שיוענק השנה לתשעה גברים ורק לאישה אחת. "בשנת ה-70 למדינת ישראל - זה בלתי נתפס", אמרה אלון.

משתתפות המופע "בואי תהיי". הפעילו את הקהל

נציגי הנהלת המועצה עם משתתפות המופע

נציגה נוספת של מטה אשר כיכבה השבוע באירוע אחד שהתקיים לכבוד יום האישה הבינלאומי. נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין אירח במשכנו את הממשלה האלטרנטיבית שלו, שהורכבה מנערות פורצות דרך, שאפתניות, ומובילות בתחומן. אחת המשתתפות באירוע המיוחד היא גלי סלמה מלימן, שנבחרה לאחרונה גם לכהן כיו"ר מועצת הנוער של מטה אשר. בממשלתו האלטרנטיבית של ריבלין נבחרה גלי לכהן כשרת הפנים.

ממשלת הנערות האלטרנטיבית מתארחות בבית הנשיא בירושלים

גלי סלמה. נבחרה לכהן כשרת הפנים