במסגרת חגיגות 70 שנה למדינת ישראל, עולה בימים אלה קמפיין שלטי חוצות מטעם משרד התרבות והספורט שמוצג בכל רחבי הארץ תחת הכותרת: "אחרי שבעים שנות... יש במה להתגאות". לקמפיין בו משתתפים 12 איש שנבחרו על ידי מארגני חגיגות ה-70 לישראל בקפידה מתחומי חיים מגוונים, נבחר ד"ר מסעד ברהום, מנהל המרכז הרפואי לגליל. ד"ר ברהום נבחר כמייצג של תחום הרפואה בישראל, כמנהל הלא יהודי הראשון של בית חולים ממשלתי, תוך דגש על ערך הנתינה וההומאניות המשתקף בטיפול של כלל צוות עובדי המרכז הרפואי ב-600 אלף תושבי האזור ובחמש השנים האחרונות, גם ביותר מ-2400 פצועים ממלחמת האזרחים בסוריה, בהמשך להחלטה שקיבלה ממשלת ישראל. הקמפיין שהופק על ידי לשכת הפרסום הממשלתית, צולם על ידי צלם הסטילס, אריאל ואן סטרטן. 

ד"ר מסעד ברהום: "מדובר בכבוד גדול ואני מודה על הבחירה בי לקחת חלק במיזם הארצי החשוב. כמנהל מרכז רפואי ממשלתי מזה 11 שנים, אני גאה לקחת חלק בפרויקט הנותן ביטוי לכלל החברה בישראל וכן, מעניק הכרה לעשייה שלנו למען הקהילה אותה משרת המרכז הרפואי לגליל".

במקביל כחלק מהקמפיין, צולם על ידי הצלם יהונתן ויצמן, סרטון וידאו בהשתתפות ד"ר ברהום, המלווה אותו במהלך יום עבודה במרכז הרפואי לגליל. הסרטון  ומוצג באתר הרשמי:  70 לישראל וכן ביוטיוב

שבעים לישראל.jpe