יותר מ-100 ילדים ותושבים השתתפו בטריאתלון כברי הראשון

קיבוץ ספורטיבי: באווירה חגיגית, ולמרות החום הכבד, עשרות משתתפים בחמישה מקצים שונים רכבו, שחו ורצו בתחרות. את המדליות העניקו אלופים מקומיים, שבעבר התחרו בעצמם בספורט מקצועי


בסוף השבוע האחרון התקיים טריאתלון כברי ה-1 בהשתתפות יותר מ-100 משתתפים בני 60-6, שהתמודדו בהצלחה עם החום הקשה ששרר בחוץ. 

אחד אחרי השני יצאו המשתתפים למקצי שחייה, רכיבה וריצה. ההשתתפות של תושבי הקיבוץ וילדיהם הייתה מרשימה: מקצה לגילאי כיתות א'-ב'; מקצה לכיתות ג'-ד'; ה'-ו'; ז'-י'; ובוגרים. את המדליות הגישו אלופים מקומיים, אנשי כברי שבעברם התחרו בספורט מקצועי והגיעו להישגים נאים. התרגשות הייתה גדולה, ההשתתפות מרשימה, העידוד נלהב והשמחה רבה.

את המדליות לילדי כיתות ג'-ד' העניק יובל גינת, שאיבד את רגלו במלחמת ששת הימים וזכה במהלך השנים בחמש מדליות זהב בשחייה באליפויות של נכי צבאות מכל העולם. "בכל פעילות ספורטיבית הדרך חשובה מהתוצאה ומהניצחון", אמר גינת. "שנים התמודדתי עם יריבים ונחלתי לא מעט הפסדים. בזכות התמדה, רצון להשתפר ועבודה קשה של שנים, גם הניצחונות הגיעו. חיזקו ואמצו ובהצלחה לכולם".

אחד המשתתפים בטריאתלון, ניר שפר (56) אמר כי "המוטו של הטריאתלון הקיבוצי שלנו הוא שההשתתפות היא הניצחון, כאחד המתחרים המבוגרים שהשתתפו היום, נשאלתי לא מעט מדוע אני עושה את זה והתשובה שלי היא תמיד "כי אני יכול".  שפר השתתף בעבר במרתונים ובריצות אולטרה מרתון של 100 ק"מ. 

תמונה קבוצתית של מתחרי טריאתלון כברי. "ההשתתפות היא הניצחון"