8,000 צופים חגגו בפסטיבל הלילה הלבן באכזיב

אלפי צופים מכל הארץ מילאו את חוף בננה ביץ' כדי לצפות בהופעות של שלומי שבת, דודו טסה, התקווה 6 ועוד רבים באירוע שפתח את אירועי יולי-אוגוסט באזור. תושבי המועצה נהנו משפע המופעים עד אור הבוקר במחיר סמלי של 35 שקל


אירועי יולי-אוגוסט נפתחו בסוף השבוע (חמישי 5.7) בגדול עם פסטיבל לילה לבן בחוף בננה ביץ' באכזיב. כ-8,000 בני אדם איש מכל הארץ וכמובן מהגליל המערבי צפו בשלל הופעות משעות הערב ועד שעות הבוקר.  

החגיגה נפתחה ביום חמישי כאשר מהשקיעה ועד הזריחה הופיעו בחוף בננה ביץ' אכזיב בגליל המערבי לאורך כל שעות הלילה שלל אמנים. האירוע נפתח עם מופעי הרכבים מקומיים ממעלות, מטה אשר, שלומי ועכו שזכו לתשואות רבות מהקהל המקומי ומהשעה 22:00 ועד הבוקר הופיעו שלומי שבת, דודו טסה, אליעד, התקווה 6, טליסמן ואת הלילה נעל הזמר אמיר דדון שאירח את נתן גושן במופע זריחה מיוחד. הקהל הרב המשיך להגיע אל החוף עד השעות הקטנות  של הלילה ומילא את החוף מקצה אל קצה, באחד האירועים המוצלחים ביותר שראה האזור בשנים האחרונות.

צילום RITVO PHOTOGRAPHY (3)

"מדובר באירוע המוסיקה הגדול ביותר שהתקיים בשנים האחרונות בגליל המערבי" מסכמת מנכ"לית אשכול הגליל המערבי, יעל רון, את הפסטיבל המוצלח. לדבריה, הפסטיבל התאפשר בזכות שיתןף הפעולה בין ראשי הרשויות של החברות באשכול גליל מערבי. "וכמובן בזכות הקהל, ש'הצביע ברגליים' והוכיח שהוא מעוניין לבלות ולצרוך תרבות באזור". בין הרשויות ששיתפו פעולה בארגון ותפעול הלילה הלבן: עיריות עכו ומעלות-תרשיחא, המועצות האזוריות מטה אשר ומעלה-יוסף והמועצות המקומיות כפר-ורדים, שלומי ומגדל תפן. במסגרת שיתוף הפעולה זכו תושבי הרשויות הללו לשלם מחיר סמלי של 30-35 שקל

במהלך הלילה עלו לבמה ראשי הרשויות השותפות ובירכו את הקהל.  ראש המועצה יורם ישראלי אמר: "זכות ענקית להיות כאן באזור הכי יפה בארץ עם תושבי הגליל המערבי, שנה שנייה ברציפות שאנחנו חוגגים את המסורת של לילה לבן, שכל כולו שיתוף פעולה של הרשויות למען הציבור, ויחד גם נמשיך לפעול למען האזור".

צילום RITVO PHOTOGRAPHY (2)