הפסד כואב למטה אשר/עכו בפתיחת הפלייאוף מול הוד השרון

אחרי מנוחה של עשרה ימים, האלופה רשמה הפסד שני ברציפות והיא נמצאת בפיגור 1:0 בסדרת חצי גמר הפלייאוף מול מכבי הוד השרון. הפסד במשחק הבא בהוד השרון עלול יוביל לסיומה של עונה מוצלחת מאוד מוקדם מהצפוי


הפועל מטה אשר/עכו פתחה הערב (שלישי 28.3) את סדרת חצי גמר הפלייאוף של ליגת העל בכדורעף בהפסד ביתי כואב למכבי מוסינזון הוד השרון 3:2. סדרת חצי הגמר מתקיימת במתכונת של הטוב משלושה משחקים - כך שאלופת המדינה עלולה לסיים את העונה המוצלחת שלה מוקדם מהצפוי.

כמו במשחק ההפסד להפועל כפא סבא לפני עשרה ימים, שמטה מטה אשר/עכו יתרון ונכנעה במערכה החמישית והמכרעת 15:12. שני ההספדים הגיעו לאחר תקופה מצוינת לאדומים, שרשמו 19 ניצחונות רצופים - שכללו זכייה בגביע בפעם העשירית בתולדות המועדון ב-8 במרץ.

הוד השרון הצליחה להפתיע את המארחת וניצחה 21:25 במערכה הראשונה. בשתי המערכות הבאות השתלטה מטה אשר/עכו על המשחק וניצחה בבטחה 18:25 ו-15:25. אבל דווקא אז איבדה הקבוצה ריכוז, נקלעה לפגירו במערכה הרביעית ונכנעה בה 26:24. במערכה החמישית לא הצליחה הקבוצה לבנות מומנטום ובסופו של דבר נאלצה לרדת מנוצחת בפעם השנייה ברציפות באולם בנעמן. המשחק הבא יתקיים ביום ראשון באולם מוסינזון בהוד השרון.

בחצי הגמר השני ניצחה מכבי תל אביב 0:3 את פועל כפר סבא והיא מוליכה 0:1 בסדרה.  

הליברו של מטה אשר שירן ויסמן. רצף הפסדים בעיתוי הגרוע ביותר (צילום: דיויד סלברמן, איגוד הכדורעף)