השבוע באולם בכברי: אודי כגן הצחיק, דיקלה תרגש

אחד הקומיקאים הלוהטים בישראל ביקר בסוף השבוע בפעם השנייה בשנה האחרונה באולם ההופעות האזורי, רגע לפני שהוא חוזר לנעליו של אורן חזן ב"ארץ נהדרת". ביום חמישי תנחת בכברי הזמרת דקלה עם המופע "סיפור אופטימי" - וגם הילדים לא יקופחו


בעיתוי כמעט מושלם, רגע לפני עליית העונה החדשה של "ארץ נהדרת", מגיע בסוף השבוע (שישי 17.2, 22:00) לאולם המופעים מטה אשר כברי אחד הכוכבים העולים של תוכנית הסאטירה הפופולרית בישראל - אודי כגן. האורח המכובד הוא רק שורה של הופעות שוות שוות במיוחד בסיומו של חורף גדוש בפעילות באולם ההופעות האזורי.

כגן הפך בשנה האחרונה לאחד הקומיקאים המצליחים בישראל, הרבה הודות לחיקוי של הח"כ הציורי אורן חזן. כמו כן הוא התארח בתוכנית הסאטירה המתחרה בערוץ 10, "גב האומה". עבורו זה ביקור חוזר הכברי, לאחר שהופיע באולם בהצלחה רבה באוגוסט 2016. אגב, המופע מוגבל לגיל 18 ומעלה.    

אודי כגן (צילום: הדס רוסו, יח"צ)

בשבוע הבא (חמישי 23.2, 21:00) תבקר באולם בכברי כוכבת גדולה נוספת: הזמרת דיקלה. בעשור האחרון הפכה הזמרת מבאר שבע לאחד הקולות העוצמתיים, הייחודיים והאיכותיים במוזיקה הישראלית. בין היתר היא נבחרה פעמיים כזמרת השנה של רשת ג', זכתה בפרס אלבום השנה של אקו"ם וההופעות שלה הן סולד אאוט בכל רחבי הארץ. 
בשנתיים האחרונות דיקלה הגיעה לפסגות וגבהים חדשים ותוך כדי עבדה על האלבום החדש "סיפור אופטימי", שממנו יצאו כבר שני סינגלים: "הוא כותב לי מאמי" ו"אל תלך" שכבשו את כל מצעדי ההשמעות בכל תחנות הרדיו. במופע החדש ממשיכה דיקלה להפנט את הקהל עם הלהיטים הגדולים מהאלבום החדש לצד שיריה הגדולים משלל אלבומיה הקודמים, ביניהם: "הוא כותב לי מאמי", "ואם פרידה", "שבע בערב", "אל תלך" ועוד.

דיקלה (צילום: עדי אורני, יח"צ)

לרכישת כרטיסים למופעים לחצו כאן או התקשרו לטל' 052-8011523

וכרגיל, גם הילדים לא נותרים מקופחים החודש. אחרי שבשבת שעברה הוצגה באולם בכברי "דירה להשכיר", בשבוע הבא תגיע לאולם קלאסיקה צעירה קצת יותר - "איה, אאוץ', אווה", על פי ספרה רב המכר של רינת פרימו.   

העלילה בקצרה, למעטים שאינם מכירים: במקום סודי, לא רחוק מכאן גרה משפחה מיוחדת במינה: אמא אווה וילדיה איה, אי, אח, ואאוץ' - כולם הם מרפאים פצעים. זאת המשפחה העסוקה ביותר: כל מי שמקבל מכה קטנה או גדולה קורא ואומר את הקוד: "איה, אווץ', אווה", מגיע אליו היצור הרלוונטי ומטפל במטה קסמים בכל מכה/חבלה. מסקנה: אם כואב, לא לשמור בפנים, להוציא החוצה והכל יסתדר במהרה. 

לרכישת כרטיסים: 072-2429999 | www.mofa.co.il