מטה אשר/עכו גברה בחוץ על מכבי תל אביב לאחר מותחן אדיר

בתום 160 דקות של כדורעף, רשמו האדומים ניצחון יוקרתי 2:3 על האלופה ושמרו על מאזן מושלם בליגה העונה. כעת יכולה מטה אשר/עכו לאתגר הגדול ביותר שלה השנה: המשחק מול הענקית הרוסית בלגורי בלגורוד בשבוע הבא


הפועל מטה/אשר עכו גברה אתמול (שלישי 9.1) 2:3 על האלופה מכבי תל אביב בחוץ, באחד המותחנים הגדולים ביותר בליגת העל בכדורעף בשנים האחרונות. זאת הפעם השנייה העונה שהאדומים מנצחים באולם בהדר יוסף, והם מוליכים את הבית העליון של ליגת העל עם מאזן מושלם של 11 ניצחונות.

המשחק בצפון תל אביב נמשך לא פחות מ-160 דקות, וכלל מערכה שנמשכה 64 נקודות ומערכה חמישית עם מניין נקודות נדיר של 42. שלושה משחקני מטה אשר - גדני סוקולוב, סטס נביאדומסקי ורנאטו - עברו את מחסום 20 הנקודות. לאחר הפסד במערכה הראשונה, ניצחו שחקני מחזיקת הגביע את שתי המערכות הבאו - כולל ניצחון 31:33 במערכה השלישית. במערכה הרביעית רשמו שחקני האלופה ניצחון לאחר קרב צמוד לא פחות 26:28. התסריט במערכה המכרעת לא היה שונה וכלל הרבה רגעים של מתח - שבסופם ירדו חניכיו של נעם כץ עם חיוך גדול על הפנים לאחר ניצחון 20:22. 
במדי מכבי תל אביב הצטיין אנדריי גבודזב, שחקן האדומים בשנה שעברה שהצטרף לאחרונה ליריבה מתל אביב. שלושה שחקנים נוספים ששיחקו בנעמן בשנים האחרונות משחקים השנה במדי מכבי תל אביב: אריק כצנסלון, לאו דה סנטוס ואיליה גולדרין (הוביל את מכבי עם 19 נקודות במשחק). 

לוח התוצאות בתום המערכה החמישית. יותר צמוד מזה אין

האדומים חוגגים לאחר הניצחון בהדר יוסף


לאחר שני הניצחונות השבוע על יריבותיה בצמרת (1:3 על הפועל כפר סבא במוצאי שבת בנעמן), יכולים כעת שחקני מטה אשר/עכו להתפנות לאתגר הגדול ביותר של הקבוצה השנה עד כה: העימות בשלב שמינית הגמר של גביע ההתאחדות מול בלגורי בלגורוד. הקבוצה הרוסית נחשבת לאחת הטובות באירופה, והיא כנראה אחד מהרכבי הכדורעף המרשימים ביותר שביקרו אי פעם בישראל. המשחק הראשון בין הקבוצות יתקיים בשבוע הבא בעין שרה (חמישי 18.1) והגומלין ייערך ברוסיה כעבור 12 יום. תהיה התוצאה אשר תהיה - לאוהדי הכדורעף בגליל המערבי מצפה חוויה ספורטיבית חד-פעמית.

18.1, 19:30