הוכרזו הזוכים בתערוכת הצילום "ארבעת היסודות" במרכז הצעירים

21 צלמים חובבים ומקצועיים מהגליל המערבי שלחו השנה תמונות לתערוכת הצילום הסביבתית הרביעית של מטה אשר. את הצילום הזוכה - "כל העולם בכף רגלה" של הילה קון - ואת יתר התמונות המרהיבות ניתן לראות בתערוכה שמוצגת במרכז הצעירים ליד אכזיב


הילה קון היא הזוכה בתחרות הרביעית לצילום סביבתי - שמתקיימת ביוזמת היחידה לאיכות הסביבה של המועצה ומרכז צעירים מטה אשר. קון ויתר הזוכים והמשתתפים בתערוכה התבשרו על כך בערב שהתקיים השבוע (חמישי 7.12) ופתח את התערוכה שמוצגת עתה במרכז הצעירים ליד אכזיב.
השנה עמדה התחרות, שעוסקת באופן מסורתי בנופים ובקהילה של יישובי מטה אשר, בסימן "ארבעת היסודות" (זהו גם שמה של התערוכה). השנה הציגו את מועמדותם 21 צלמים מקצועיים וחובבים מהגליל המערבי, וצילומיהם הוצגו לבחירת הקהל בעמוד הפייסבוק של מרכז צעירים. צוות השופטים המקצועי כלל את הצלמים אמיר ירחי, דורית ריטבו ואלון מאיר ואת מנהל היחידה לאיכות הסביבה אבנר גבאי ומנהלת מרכז הצעירים כרמית פלג. הקהל והשופטים בחרו בצילומה של הילה קון "כל העולם בכף רגלה" כזוכה בתחרות והעניקה את המקום השני לניב אטיאס עם הצילום "תפילת מלחמה ואת הפרס השלישי לאורלי אוחיון עם התמונה "משפחה". 

משתתפי ומארגני התערוכה ארבעת היסודות

בהזדמנות זו נודה לשופטים בתחרות; לנותני החסות - חומוס אליהו ורוזן & מינץ, וכמובן לצלמים המוכשרים. את כל הצילומים ניתן לראות בתערוכה שמוצגת הצעירים של מטה אשר.

להלן שלושת הצילומים הזוכים:

הילה קון, כל העולם בכף רגלה

ניב אטיאס, תפילת מלחמה

אורלי אוחיון, משפחה