מטה אשר/עכו גברה על מכבי הוד השרון ושמרה על מאזן מושלם בליגה

מחזיקת הגביע ניצחה בנעמן 0:3 את הקבוצה שהדיחה אותה בשנה שעברה בחצי גמר הפלייאוף. ניצחון שישי ברציפות בליגה למטה אשר/עכו, שכעת יכולה להתפנות בראש שקט לפתיחת העונה האירופית בשבוע הבא


הפועל מילועוף מטה אשר/עכו גברה הערב (שלישי 14.11) 0:3 על מכבי מוסינזון הוד השרון ושמרה על מאזן מושלם בכל המסגרות ועל המקום הראשון בליגת העל בכדורעף. אף שמדובר בשתי קבוצות שונות למדי לעומת השנה הקודמת, השיגה מחזיקת הגביע נקמה ספורטיבית קטנה מול הקבוצה שהדיחה אותה מחצי גמר הפלייאוף בשנה שעברה.  

הקבוצה ששלטה במשחק בדקות הראשונות הייתה דווקא הוד השרון, שכבר הובילה 8:10 במערכה הראשונה. סדרה של סרבים מעולים של רנאטו, הזר הברזילאי של מטה אשר/עכו, הובילה לשינוי מומנטום ולהתעוררות של קבוצתו. בסופו של דבר ניצחה הקבוצה הביתית 20:25 במערכה הראשונה. המערכה השנייה נפתחה בצורה דומה, עם יתרון קל של האורחים. אלא שאז נחת השחקן הסלובקי של הקבוצה יאקוב הוקל על הרגל ונאלץ לסיים את המשחק. הפציעה שיתקה את הוד השרון, שספגה שבע נקודות רצופות וירדה מנוצחת 25:16. האדומים מצדם נהנו מכמה מהלים מבריקים של המגיש אקסל ג'ייקובסון ומיכולת מרשימה של רנאטו, קווין פוייר וגנאדי סוקולוב בהנחתות ובקו החסימה. 

המערכה השלישית כבר נפתחה בשליטה מוחלטת של מטה אשר, שעלתה מיד ליתרון גדול מול היריבה חסרת המוראל. בחצי השני של המערכה ניצל המאמן נעם כץ את היתרון הגדול כדי לתת דקות משחק יקרות לשחקני הבית הצעירים דניאל גלילי, יהונתן מאל ונעם אריאל, בוגרי מחלקת הנוער המשובחת של המועדון. בסיום ניצחה הקבוצה המקומית 14:25 ורשמה את ניצחונה השישי בליגה. בסיום המשחק מיהרו השחקנים להודות ל-500 האוהדים. ראש המועצה יורם ישראלי העניק תשורות לשחקנים שנבחרו למצטיינים במשחק: רנאטו ממטה אשר ויוחאי דדון מהוד השרון.   

מצטייני המשחק עם ראש המועצה, שהעניק להם את התואר

כעת יכולה הקבוצה להתפנות למשחק הפתיחה בזירה האירופית. ביום שלישי הבא (21.11, 17:00) תפתח הקבוצה את העונה האירופית שלה במפגש מול אלופת סלובניה OK ברקו במסגרת גביע ההתאחדות. המפגש יתקיים במתכונת של בית וחוץ, כאשר המנצחת מעפילה שלה והמפסידה מודחת מהמפעל. המשחק הראשון יתקיים באולם בעין שרה בנהריה והגומלין בסלובניה.  

23275610_697639893762289_777708044014529257_o