מטה אשר/עכו פתחה את עונת הכדורעף בהפנינג חגיגי בנעמן

מחזיקת הגביע פתחה את העונה באירוע מיוחד באולם הביתי המשופץ, שבו הוצגו השחקנים החדשים, חולקו חולצות וצעיפים לאוהדים - שגם זכו לשחק מול כל חברי הסגל המחודש של נעם כץ. ביום שלישי תיפתח ליגת העל במשחק חוץ בכרמיאל


עם פרקט חדש ובוהק ולעיני כ-500 אוהדים מכל האזור - קיימה אתמול (שבת 14.10) הפועל מטה אשר/עכו הפנינג חגיגי באולם בנעמן לכבוד פתיחת העונה. במהלך האירוע חולקו לאוהדים צעיפים וחולצות של הקבוצה (שעליהם חתמו השחקנים בשמחה), הוצגו השחקנים החדשים בסגל והתקיימו שורה של משחקים בין אוהדים מכל הגילים ובין השחקנים. ביום שלישי הקרוב תפתח הקבוצה את משחקי בליגת העל במשחק חוץ בכרמיאל.

לכבוד העונה החדשה, שעומדת בסימן שנת ה-80 לפעילות הכדורעף באזור, גם הורכבה על גג האולם מערכת כיבוי (נוסף לפרקט שהוחלף). ראש המועצה יורם ישראלי, שנשא דברים בטקס, איחל לקבוצה הצלחה ואמר כי הוא מקווה שהאוהדים יזכו לראות השנה על הפרקט את חמשת השחקנים הצעירים המקומיים מיישובי מטה אשר. החמישה הם אנוש שטיפט וינותן מאל (שניהם מאילון), שימשיכו בקבוצה לעונה שנייה ולצדם המצטרפים הטריים הקבלן דניאל גלילי משמרת, נעם אריאל מטל-אל וליוויו דה בוני מאילון.

השחקנים והאוהדים מתחברים לקראת עוד עונה מאתגרת

במהלך האירוע הציג מאמן הקבוצה נעם כץ את הסגל לעונת 2017/18, שעבר שינויים רבים: למטה אשר/עכו הצטרפו העונה שלושה זרים חדשים: רנאטו הברזילאי, אקסל ג'ייקובסון מדנמרק וקווין פוייר הגרמני. פוייר הגיע לקבוצה מהוד השרון ביחד עם אורן זינדרוף הליברו, שיחליף בתפקיד את שירן וייסמן שפרש. מצטרפים חדשים נוספים הם ליאור לוק שהגיע מהפועל ירושלים וכמובן הקפטן החדש-ישן אלכס אוסוקין, שחזר לקבוצה לאחר עונה אחת ביפן. לצדו חזרה ארצה אשתו סאטסוקי אוסוקין, שתהיה העוזרת כץ (שזו שנתו ה-25 במועדון). את הסגל החזק משלימים גנאדי סוקולוב וסטאס נביאדומסקי, שממשיכים בקבוצה.

לאחר הצגת השחקנים הוביל כץ שורה של משחקי כדור מהנים בהשתתפות הילדים הרבים שהגיעו לאירוע. ברשת אחת הנחיתו הילדים הגדולים יותר והנערים כדורים שהרים להם ג'ייקובסון, קפטן נבחרת דנמרק. ברשת השנייה, הנמוכה יותר, הרים קפטן נבחרת ישראל אוסוקין כדורים למנחיתים הצעירים יותר. לאחר מכן הוביל כץ תחרות הנחתות, שבמהלכה ניסו השחקנים להנחית את הכדור מספיק חזק כדי שיקפוץ מהפרקט ליציע. שניים גם הצליחו: שטיפט ונביאדומסקי (פעמיים). בסיום האירוע המשיכו השחקנים והאוהדים לשחק זה עם זה להנאתם עוד דקות ארוכות. "השנה אחת המטרות שלנו היא לחזק את הקשר עם הקהילה והאוהדים", אמר אוסוקין, תוך כדי חתימה על חולצה נוספת.

שתי אוהדות צעירות עם חולצות שעליהן חתמו שחקני מטה אשר/עכו

האירוע בנעמן סיכם פתיחת עונה מוצלחת עבור מטה אשר/עכו. בשבוע שעבר זכתה הקבוצה בפעם השביעית בטורניר אטקין המסורתי לפתיחת עונת הכדורעף. בשבוע שעבר גברה הקבוצה על האלופה מכבי תל אביב 2:3 בחמש מערכות דרמטיות, לאחר שכבר פיגרה 2:1. במערכה המכרעת ניצחה מחזיקת הגביע 13:15 והמשיכה ברצף הניצחונות על פני מי שמסתמנת כיריבתה החזקה ביותר בעונה הקרובה. בחצי הגמר ניצחה מטה אשר/עכו את הפועל כפר סבא בשלוש מערכות. המצטרף הטרי קווין פוייר הוכתר ל-MVP של הטורניר.